pozadie
 

Najnovšie projekty

Služby

Kuchyňa

Pracovné dosky z keramiky a prírodného kameňa

Pracovné dosky z keramiky a prírodného kameňaRozmanitosť dlaždíc z keramiky a prírodného kameňa je prakticky nekonečná. Aj najväčší individualisti nájdu pri takom výbere riešenie, ktoré ich uspokojí. Keramika a kameň sú okrem toho odolné proti poškriabaniu, vlhkosti a teplu – v krátkosti: Ideálna pracovná plocha pre kuchyňu v domácnosti. Systémové riešenia Schlüter-Systems zaisťujú ľahkú, rýchlu a bezpečnú montáž, dobrú ochranu hrán a dokonalé kútové špáry.

  • Odolné proti poškriabaniu: Žiadajte povrchy z keramických dlaždíc alebo prírodného kameňa.
  • Žiadny strach pred ostrými predmetmi: Na pracovných doskách s dlaždicami môžete pracovať – s nožom, vidličkou i nožnicami.
  • Niekto to rád horúce: Dlaždice z keramiky a prírodného kameňa sú odolné proti poškodeniu spôsobeného horúcimi hrncami a panvami.
  • Krásny vzhľad a ľahké čistenie: Pomocou profilov Schlüter-Systems vznikajú ľahko a rýchlo oblé požliabky, ktoré sa nie len ľahko udržiavajú, ale i dobre vyzerajú.
  • Dokonalá ochrana a elegantný design: Hrany kuchynskej pracovnej dosky sú elegantne ukončené Schlüter profilmi.

Okrem toho sú hrany dlaždíc účinne chránené pred mechanickým poškodením.

Schlüter®-KERDI-BOARDSchlüter®-KERDI-BOARD sa veľmi dobre hodí k zhotoveniu kuchynských pracovných dosiek alebo iných odkladacích plôch s obkladom z keramiky alebo prírodného kameňa. Vďaka ľahkému rezaniu materiálu odolného vode je možné dosky ľahko rezať nožom na požadovaný rozmer a vyrezávať potrebné otvory. Jednoduché, opticky atraktívne riešenie pre elegantné ukončenie okraja pracovnej dosky ponúka U-profil z nehrdzavejúcej ocele s kartáčovanou pohľadovou plochou, ktorý patrí k systému.

Spodné rameno je uzavreté, horné rameno je perforované. Pre ukončenie obkladu je možné použiť profil Schlüter®-RONDEC nebo Schlüter®-QUADEC.

Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa

Zoznam služieb